Akıllı Telefonlar Hayatımızdan Çıkarsa Neler Değişir?

Yaşam alanlarımızın böylesine içine dahil olan akıllı telefonlardan bir an olsun uzaklaştığınızda neler olacağını hiç düşündünüz mü?


0

Yeni medya araçlarını tümüyle kullanmaya başladığımız ve yüzümüzü dijitale döndüğümüz 21. Yüzyıl’da neredeyse hayatımızın tümü akıllı telefonlar üzerinde şekilleniyor. Geçmişte yalnızca bilgisayar içerisinde sınırlı kalan uygulamalar ve sonsuz ulaşım ağı, artık telefonlarda da kullanılabiliyor.

Alışverişten, eğitime dek “tek bir tıkla” her şeye akıllı telefonlar sayesinde pratik bir çözüm üretebiliyoruz. Fakat akıllı telefonları ne gece uyurken ne de uyandığımız ilk anda yanımızdan ayıramıyoruz. Zihinsel ve fiziksel birçok zararlı ışına sahip akıllı telefonlar, sağladığı kolaylıkların yanında insan hayatı için tehdit edici bir unsur oluşturabilir.

Peki, yaşam alanlarımızın böylesine içine dahil olan akıllı telefonlardan bir an olsun uzaklaştığınızda neler olacağını hiç düşündünüz mü? Akıllı telefondan uzaklaştığınızda bünyenizde yaşayacağınız değişimleri sizler için derledik. Gelin, bilenler bilmeyenlere anlatsın.

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum