Çevre Dostu Tasarımlara Teknolojik Bir Bakış Açısı: NURUS!

Bireyin hayalleri kadar gereksinimlerinden de esinlenen NURUS firmasının, yaşama yönelik yenilikçi fikirleri ve çözüm ortaklığı önem kazanır.


2

Yaşam alanlarımızın temel üyesi olan mobilya ürünlerinin, kullanımı kolaylaştıran bir üslup ve çevre dostu bakış açısına sahip olmasını isteriz. Hayatın dengesini oluşturan doğanın, yaşam alanımızda yer verdiğimiz ürünlerle dostluğu, gelişen toplum bilincinde hepimiz için büyük önem arz eder ve yaşam alanlarımız için kesin çözümler üreten firmalar ile bir çözüm ortaklığı benimseriz. Bu noktada bireyin hayalleri kadar gereksinimlerinden de esinlenen NURUS firmasının, yaşama yönelik yenilikçi fikirleri ve çözüm ortaklığı önem kazanır.

Doğa ve Tasarımın Kusursuz Uyumu

NURUS, yenilikçi düşünce ile doğan ürünlerini; doğa, insan, tasarım arasındaki uyumlu denge ve teknolojinin çözüm yöntemleriyle birleştirerek tasarlıyor. Çalışma, eğitim, konfor alanları için yenilikçi ve akılcı çözümler üreten NURUS, şıklık ve konfor detayları ile tüm mekanlara değer katmayı amaçlıyor.

Bilgi, Deneyim ve Tutku Dolu Bir DNA

1927 yılında Nurettin Usta tarafından Ankara’da bir marangoz atölyesi olarak kurulan NURUS, var olduğu ilk günden bu yana bilgi, deneyim ve tutku dolu bir bakış açısını esas alır. 80’li yıllardan itibaren uluslararası bir boyuta taşınan NURUS markası, ofis mobilyaları üretiminde uzmanlaşma kararı almıştır. Yılların akabinde ofis mobilyası çalışmalarını geliştirerek üretimlerini başarıyla sürdüren marka, 1983 yılında “NURUS A.Ş., 1990 yılında NUMAŞ A.Ş. ve 1991 yılında NUPA A.Ş.” kuruluşlarını da bünyesine dahil etmiştir. 1927 yılında bu yana gelenekleriyle bağlantılı bir tarzı benimseyen NURUS, tüm tasarım ve üretim süreçlerinde sürdürebilirliği ön planda tutarak, felsefenin yeni kuşaklara aynı tutkuyla aktarılabilmesi için çalışmalarına devam etmiştir.

NURUS ÜRÜNLERİ

Yenilikçi bir bakış açısını sunan NURUS; insan, çevre ve tasarım arasındaki dengeyi teknolojiyle birleştirerek tasarlıyor. Gelin, doğa ve tasarımın kusursuz ahengine birlikte göz atalım.

1. Çalışma Hayatına Yenilikçi ve Akılcı Çözümler: Ofis ve Çalışma Koltukları

Çalışma hayatında, konfor detayının yanı sıra sağlığımız için sürdürülebilir bir bakış açısına da ihtiyaç duyarız. 15 yılını oturarak geçirdiğimiz hayatımızda yeniliğin yanında akılcı çözüm yöntemlerini de ararız. NURUS, yaşamın sağlıklı sürdürülebilmesi için çalışma alanlarına yenilikçi ve akılcı çözümler üretir. Çalışma alanlarının vazgeçilmez bir parçası olan çalışma koltuklarında tüm detayları teknoloji, deneyim ve özenle tasarlar.

NURUS – Ofis ve Çalışma Koltukları / Me Too Serisi

2. Takım Ruhunun Anahtarı: Çalışma Alanları

Çalışma alanlarımızda konfor ve uyumun birlikteliği daha verimli bir iş ortamının oluşabilmesini sağlar. NURUS, iş birliğini güçlendirirken bireyselliği de ön planda tutan çalışma alanlarıyla, takım çalışmalarının mutlu ve verimli bir ortam haline getirilmesini sağlar. NURUS çalışma alanları, ekip çalışmalarında ofis kurgusunun önemine değinerek takım ruhunu adeta bir kazanım değerine dönüştürür.

NURUS – Çalışma Alanları / U Too Serisi

3. Fonksiyon ve Şıklığın Ortak Dengesi: Yönetici Serileri

Yönetici serilerinde teknolojik bakış açısı ve fonksiyonun yanında, şık bir dengeye ihtiyaç duyarız. NURUS yönetici mobilyalarında fonksiyon ve şıklığın uyumlu dengesinde stil değişkenliğini önemser. Yönetici serilerinde yenilikçi bakış açısıyla her stilin kendine bakış açısını inşa eder.

NURUS – Yönetici Serileri / Brooklyn

4. Yaşam Alanlarına Konforlu Bir Dokunuş: Koltuk-Kanepeler

Tüm yaşam alanlarında konfor ve şıklığın uyumlu dengesi koltuk takımlarında buluşur. NURUS’un koltuk ve kanepe serilerinde sosyal alanlar, çalışma alanları ve evlerde çağdaş çizgiler konforlu bir bakış açısıyla bütünleşir. Mekâna değer katan ürünlerle yaşam alanlarınızda yenilikçi bir bakış açısına var mısınız?

NURUS – Koltuk-Kanepeler / Hi & Lo 

5. Günlük Hayata Renkli Kahramanlar: Sandalyeler

Girdiğimiz her mekânda hayatın bize sunduğu renklerle karşılaşmak isteriz. NURUS, hayatın renklerinin tüm yaşam alanlarında bizlerle buluşturmayı yenilikçi çözümlerle sunar. Konferans ve toplantı salonları, yemekhaneler, eğitim kurumları, evler ve sosyal alanlarda konforun şık bakış açısını NURUS ile keşfedebilirsiniz.

NURUS – Sandalyeler / Forest

6. Verimliliğe Yenilikçi Çözümler: Depolama Sistemleri

Çalışma alanlarında düzen ve konforun bütünlüğü verimli çalışma sistemlerini doğurur. NURUS depolama sistemleri; çalışma alanlarında, evlerde ya da paylaşım alanlarında yer alan eşyaların düzen ve konforunu sağlayarak verimli bir yaşam standardı sunar.

NURUS – Depolama Sistemleri / Atlas

7. Zengin Bir Dekorasyonun Tamamlayıcıları: Aksesuarlar

Çalışma alanlarında yer verilen aksesuarlar yaşam alanlarını zenginleştirirken aynı zamanda çalışma motivasyonlarını da arttırır. NURUS aksesuarları, eşsiz tasarımları ve yaşamı kolaylaştıran çizgileriyle yaşam alanlarına canlılık getirir. Çalışma ortamlarında ziyaretçilerin de konforunu sağlayan aksesuarlar, sürekli motivasyon artışı ile üst düzey bir verim sağlar.

NURUS – Aksesuarlar / Tools

8. Beklemenin En Keyifli Hali: Bekleme / Lounge

Konforlu, keyifli ve tarz bir yaşam alanında beklemekten kim hoşlanmaz ki? NURUS’un yenilikçi düşüncelerinin konfor ihtiyacıyla birleşimini oluşturan bekleme alanı mobilyaları, duygusal ve fiziksel ihtiyaçlar gözetilerek, ortak kullanım alanları için tasarlanmıştır.

NURUS – Bekleme / Connect

9. Topluluk İçinde Bireysellik: Duvar – Ayırıcılar

Toplu çalışma ortamlarında üst düzey bir verim için bireysel yaşam alanları yaratmak bazen en büyük kurtarıcı olabilir. NURUS Duvar sistemleriyle, tüm yaşam alanlarının içerisinde dinlenme, sosyalleşme, günlük toplantı ve bireysel çalışma mekanlarını oluşturmak ve üst düzey verim sağlamak mümkün!

NURUS – Duvar / Kiss

10. Etkili Dokunuşlarla Büyük Fikirler: Toplantı-Konferans

İlham verici atmosferler, büyük fikirlerin doğmasına en büyük etkenlerdir. Toplantı ve Konferans mobilyalarında gelenekselliği önemseyen NURUS, büyük fikirler için şık ve yenilikçi çözüm yöntemleri üretir.

NURUS – Toplantı / XL

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

0 Yorum