Evde Verimli Çalışmanın 7 Altın Kuralı!

Hepimizin bildiği gibi ev, konfor alanını oluşturuyor. Konfor alanında motivasyonu koruyabilmek ve çalışmaya yönelik tetikleyici bir azmi bulabilmek zorlaşabiliyor.


1

Koronavirüsle mücadele kapsamında hepimiz hayatı eve sığdırmaya çalışırken, yüzümüzün büyük bir çoğunluğunu teknolojiye döndük. Dijitalin git gide önem kazanmaya devam ettiği pandemi şartlarında eğitim, iş, alışveriş, yemek, bilgi gibi birçok içeriğin kapsamını teknolojik formata taşıdık. Artık okullarda yapılan sınavlar ve iş yerlerinde gerçekleştirilen toplantıların yeri sınıflar ya da ofisler değil; online toplantı platformları oldu.

Hepimizin bildiği gibi ev, konfor alanını oluşturuyor. Konfor alanında motivasyonu koruyabilmek ve çalışmaya yönelik tetikleyici bir azmi bulabilmek bazen oldukça zorlaşabiliyor. Çalışmalarımızı evden sürdürmeye devam ederken birçoğumuz motivasyonumuzu korumakta zorluk yaşayabiliyoruz. Gündelik problemler ve iş temposu zihinsel motivasyonumuzu tehdit etse de evin konfor alanında verimli çalışabilmenin birçok yolu bulunuyor.

Sizler için evde verimli çalışabilmenin yollarını araştırdık. Gelin, bilenler bilmeyenlere anlatsın.

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

0 Yorum