Günlük Tutarak Hayatınıza Kazandıracağınız Yenilikler

Bugün sizlere, günlüğün hayatımıza kazandıracağı birçok yenilikten ve bu yeniliklerin öneminden bahsedeceğiz. Gelin, bilenler bilmeyenlere anlatsın.


1

Çocukluk, hepimiz için birbirinden keyifli ve eğlenceli anılara ev sahipliği yapıyordu. Sabahları koşa koşa sevdiğimiz programı izlemek için televizyonun başına geçer, sıcacık yataklarımızdan kalkardık. Geceleri de sıcak yataklarımıza girerken elimize defter ve kalemi alıp, “Sevgili Günlük…” eşliğinde yaptıklarımızı yazmaya başlardık. Hatta okullarımızda Sömestr tatiline girerken öğretmenlerimizin verdiği ödevler günlük tutmayı da mutlaka içerirdi.

Peki, günlüklerin geçmişimizde bu kadar önemli yer tutmasına rağmen günümüzde neden kayba uğradığını hiç düşündünüz mü? Geçmişin bir çocukluk aktivitesi olarak görülen günlükler aslında büyüklerin de hayatında yer buluyordu. Zamanla hayatımıza giren teknolojik aygıtlarla, günlüklerin yerini gece ele alınan telefonlar ve bir ses kaydına indirgenen gün özetleri almaya başladı.

Geçmişin oldukça keyifli bir aktivitesi olan günlüğü, şimdi tutmaya başladığınızda hayatınızda yaşayacağınız değişimlerin ne olacağını düşündünüz mü? Bugün sizlere, günlüğün hayatımıza kazandıracağı birçok yenilikten ve bu yeniliklerin öneminden bahsedeceğiz. Gelin, bilenler bilmeyenlere anlatsın.

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

0 Yorum