Halen Çözülemeyen Paranormal Cinayet

1921 yılında Hinterkaifeck çiftliğinde bir ailenin başına gelenler, 2007 yılına kadar çözüme kavuşturulamadı.


0
1 Paylaşım

Paranormal Activity filmlerini izlerken bunların çekim olduğunu biliyoruz fakat o sahnelere benzer olayları tecrübe edenler gerçekten var. Hinterkaifeck’te yaşanan paranormal olayıbilenler bilmeyenlere anlatsın!

 1. 1 Yardımcı İşi Bıraktı


  Almanya'da Münih'in yaklaşık 100 kilometre yukarısında güzel bir ormanın yanında yer alan Hinterkaifeck adlı huzurlu bir çiftlik vardı. 

  1920'lerin başında Andreas Gruber, eşi ve çocuklarıyla beraber bir de yardımcıyla Hinterkaifeck'de yaşıyordu. Çiftlikte veya çiftliğin çevresinde olağandışı bir şey yoktu. 1921'in sonlarında ailenin yardımcısı panik içinde işi bıraktı.  

 2. 2 Paranormal Varlık


  Evin perili olduğunu ve bir tür paranormal varlığın kendisine musallat olduğunu iddia etti. Yardımcı Hinterkaifeck'ten ayrıldığında, bir daha bu paranormal yere geri dönmeyeceğine yemin etti.  

 3. 3 Hinterkaifeck Sahipleri de Paranormal Olayları Fark Etti


  Hinterkaifeck çiftliğinin sahipleri de garip paranormal olayları fark etmeye başladı. Komşularına, ormandan çiftlik evine giden ayak izleri bulduğunu, ancak geriye giden ayak izleri olmadığını söylediler. 

  Daha sonra, tavan arasında ayak sesleri duymaya başladılar.  

 4. 4 Anahtar Kayboldu


  Tüm bu paranormal olaylar devam ederken, üstüne bir de Hinterkaifeck çiftliğinin anahtarları kayboldu. Evlerinin yakınında ailenin abone olmadığı bir gazete kağıdı bulundu.  

 5. 5 Komşular Hinterkaifeck'e Gittiler


  Birkaç gün sonra komşular kasabada, kilisede veya okulda aileyi görememekten endişelendiler. Bu merak ve endişe komşuların Hinterkaifeck çiftliğine gitmesine sebep oldu. Komşular, araştırmaya gittiler.  Hinterkaifeck ahırının içinde, komşular Andreas'ın, karısının, kızlarının cesetlerini buldular. Çiftlik evinde ise yeni hizmetçinin cesedi bulundu. Tüm aile vahşi şekilde öldürülmüştü ve bedenleri üst üste yığılmıştı.

 6. 6 İşkence


  Her kurban sadece öldürülmemişti, vahşice parçalanmıştı. Bulgulara göre katil kurbanları defalarca dövmüştü. Ailenin küçük kızı bulgulara göre hemen ölmemişti. Muhtemelen yaralarıyla saatlerce hayatta kaldı.

 7. 7 Hiçbir Şey Çalınmadı


  Şaşırtıcı bir şekilde, aile köpeği ve Hinterkaifeck Çiftliği'nin hayvanları yalnız bırakılmadı. Birileri birkaç gün onlarla ilgilendi. Katliamda hiçbir şey çalınmamıştı. Hatta, evde fazla miktarda para vardı.

 8. 8 Dava Çözülemedi


  Yıllar boyunca birçok şüpheli tutuklanmış olmasına rağmen, hiç kimse suçlu bulunmadı. 2007'ye kadar, dava araştırılmaya devam etti. Yeteri kadar kanıt olmadığından dolayı çözüme kavuşturulmadı ve paranormal olay olarak hafızalara kazandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
Zekice Zekice
0
Zekice
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Alkış Alkış
0
Alkış

0 Yorum

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın