Her Hafta 1 Yeni Bilgi!

Paylaştıkça çoğalan bilgini, tarafsız bakış açısıyla paylaşırken; sesini en uzak mesafelere duyurabilir ve bilginin ışığıyla aydınlatmaya başlayabilirsin.


0

“Bilenler bilmeyenlere anlatsın” sözüyle yola çıktığımız bilgi çağında; bildiklerimizi bilmeyenlere anlatırken, bilenlerin de gücünü aramızda görmek istiyoruz. Hepimiz biliyoruz ki; bir kelebeğin kanat çırpışı, dünyanın en uzak noktasında yaşanan rüzgârın sebebi olabilir. Paylaştıkça çoğalan bilgini, tarafsız bakış açısıyla paylaşırken; sesini en uzak mesafelere duyurabilir ve bilginin ışığıyla aydınlatmaya başlayabilirsin.

Hevesimizi kaybetmeden ve bilginin ışığında yürüdüğümüz yolda “Biliyo.net” ailesi olarak senin fikirlerine de ihtiyaç duyuyoruz. Her hafta farklı bir konu çerçevesinde birleşiyor, bildiklerimizi paylaşıyor ve birbirinden değerli içeriklerle sürpriz hediyeleri sahipleriyle buluşturuyoruz. “Bilgime ve araştırma gücüme inanıyorum.” diyorsan; vakit kaybetmeden üye ol, içeriğini ekle ve her haftanın sürpriz hediyelerini kazanma şansı yakala! 

Unutma, sen yoksan bir bilgi eksiğiz!

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yazı içrisinde kullandığınız görseller 750×450 boyutunda olmalı.
  • Haftanın konusu çerçevesinde yazdığınız yazılar minimum 500 kelimeyi karşılamalı.
  • Yazılarınız mutlaka özgün olmalı.

İçerik Girişi Nasıl Yapılır?

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum