İstanbul’a Yakın Kamp Alanları

Sizin için İstanbul'un çevresinde bulunan en iyi kamp yerlerini araştırdık ve derledik. Buyurun sohbete!


0

Pandemi gibi hastalıklar, günlük yaşam temposu ve işler-güçler ile kendimizi bir rutinin içinde bulduk. Hayatımızı eve sığdırmaya çalışıyor ve mutfak-salon ikilemi arasında gidip geliyoruz derken çoğu zaman psikolojimizin zedelendiğini hissettik. Bazen de durduk, bir düşündük ve hala yaşamın güzel izlerini hayatımıza yansıtabileceğimizi fark ettik. İki saksı ile başladığımız pandemi sürecini yaklaşık on saksı ile yarıladık. Bunun temeli elbette doğaya ve doğanın mucizelerinin içimizde yarattığı umut ışığına olan sevdamızdan kaynaklandı.

Pandemi bir gün son bulacak ve doğanın içimizdeki umut ışığını yeşillendirmesine izin vereceğiz. Aristoteles, “Umut, uyanık adamın rüyasıdır!” demiş. Birlikte düşünüyoruz, ayaktayız ve umutluyuz.

“Kendimi artık doğaya atmak istiyorum!” diyen kamp gönüllülerini ve doğa sevdalılarını duyar gibiyim. Çünkü kamp herhangi bir hobi ya da seçim değil; tarzdır. Sıkı durun. Sizin için İstanbul’un çevresinde bulunan en iyi kamp yerlerini araştırdık ve derledik. Buyurun sohbete!

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum