Koronavirüs Tahmininde Başarılı Olan Baba Vanga’nın 2021 Kehanetleri!

“Baba Vanga” adıyla geçmişte birçok kehanette bulunan Bulgar kâhin Vangelia Gushterova, özellikle geleceğe dair öngörüleri ile günümüzde sıklıkla araştırılıyor...


1

“Baba Vanga” adıyla geçmişte birçok kehanette bulunan Bulgar kâhin Vangelia Gushterova, özellikle geleceğe dair öngörüleri ile günümüzde sıklıkla araştırılıyor. Sovyetler Birliği’nin parçalanması, Çernobil reaktörünün patlaması, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden (AB) çıkışı, Amerika 11 Eylül saldırısı, Tayland yıkıcı tsunami dalgaları ve Koronavirüsün (Kovid-19) ortaya çıkması gibi birçok kehanette başarılı tahminlerde bulunan Baba Vanga, uzun bir süre önce hayatını kaybetmiş olmasına rağmen 2021 yılı ve geleceğe dair birçok kehanetiyle biliniyor.

Baba Vanga 2021 yılı için özellikle dünyanın büyük bir felaketler eşiğinden geçeceğini ve kriz yaşayacağını öne sürdü. Aynı zamanda içinde bulunduğumuz yılda “güçlü bir ejderhanın” dünyayı ele geçireceğini de öngörüleri arasına ekledi. Çin kültüründe önemli bir yere sahip olan ejderha simgesi nedeniyle birçok kişi tarafından dünyayı ele geçirecek olan gücün Çin olduğu düşünülüyor.

Baba Vanga geçtiğimiz 2020 yılının kehanetlerinde milyonlarca insanı hedef alacak tehlikeli bir virüsün ortaya çıkacağını ve “yıkımın sarıdan geleceğini” ifade etmişti. Geçtiğimiz yılda Koronavirüs gündeme geldi ve sarı ırk olan Çin kaynaklı bir virüs olması nedeniyle akla direkt olarak Baba Vanga efsanesinin doğruluğunu getirdi.

2021 yılı için kehanetlerini sürdüren Baba Vanga “Kanserin demir zincirleriyle bağlandığı gün gelecek” dedi ve insanlığın kansere bir çare bulacağını öngördü. Aynı zamanda Baba Vanga’nın 2021 kehanetleri arasında “ABD’nin 45. Başkanı yakın gelecekte bilinmeyen bir hastalığa yenik düşecek” ABD eski başkanı Trump’a yönelik bir öngörüsü de bulunuyordu.

Tüm bu başarılı kehanetler ve geleceğe yönelik öngörülerin ışığında bize de, bekleyelim görelim demek düşüyor. İşte Baba Vanga’nın geleceğe yönelik tüm kehanetleri!

Baba Vanga’nın Tüm Gelecek Kehanetleri

2023: Baba Vanga 2023 ylında Dünya’nın yörüngesinin değişeceğinöne sürdü. Ancak şu anda kimse söylediğinin ne anlama geldiğini anlayamıyor.

2025: Avrupa nüfusu neredeyse sıfırlanacak.

2033: Baba Vanga’nın 2033 yılı için öngörüsü çok da uzak bir kehanet gibi durmuyor. Baba Vanga’ya göre 2033 yılında kutuplar eriyecek ve dünyanın su seviyesi yükselmeye başlayacak.

2043: Baba Vanga 2043 efsanesine göre Avrupa İslami bir halifeliğe dönüşüm yaşayacak ve Roma başkent ilan edilecek. Müslümanlar ise dünya ekonomisini yönetici pozisyonuna geçecek.

2066: Amerika tarihte ilk kez kullanılacak olan yeni bir küresel ısınma silahıyla Roma’yı geri alarak, Hristiyanlığı geri getirecek.

2076: Komünizm, tüm Avrupa ve dünyada etkili olacak.

2084: Baba Vanga 2084 yılında doğanın yeniden uyanacağını öngörüyor. Ancak kimse bu öngörünün hangi sonuçlar doğuracağını henüz bilmiyor.

2187: Patlayan iki büyük yanardağ, başarılı bir şekilde durdurulacak ve büyük bir felaket önlenecek.

2480: Güneşler birbirine çarpışacak ve dünya adeta karanlığa gömülecek.

3005: Mars bünyesinde gerçekleşen savaş, tüm evrenin gidişatını etkileyecek.

3010: Kuyrukluyıldızın aya çarpması sonucunda dünyanın dört bir yanı kum ve kayalarla çevrelenecek.

3797: Baba Vanga’nın 3797 kehanetine göre bu yılda dünyada yer alan herkes ölecek ancak insanoğlu farklı bir yıldız sistemine seyahat edebilecek.

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

0 Yorum