Red Kit Efsanesi Geri Dönüyor!

Geçtiğimiz günlerde Federation Entertainment ve Michael Youn’un ortak yapımcılığını üstleneceği Red Kit’in ekranlara döneceğini açıkladı.


0

Çocukluğumuzun bazı çizgi filmleri, geçmişin tüm yaşanmışlıklarını bize hatırlatır. Yıllar önce izleyebilmek için sabah erkenden uykumuzdan uyanıp ekran başına koştuğumuz ya da evin içinde bağıra bağıra repliklerini söylediğimiz bazı çizgi filmler vardır. Geçmiş yaşlarımızın efsanesini oluşturan çizgi filmlerin arasında şüphesiz Daltonlar, Calamity Jane, Pat Poker, Düldül ve Rin Tin Tin karakterleriyle Red Kit en başta yer alıyor.

“Red Kit Geri Dönüyor”

Çocukluğumuzun efsane çizgi filmi Red Kit, çizgi romandan uyarlanacak yeni bir seriyle ekranlara dönüyor. Geçtiğimiz günlerde Federation Entertainment ve popüler Fransız aktör Michael Youn’un ortak yapımcılığını üstleneceği Red Kit’in bir seri halinde yeniden ekranlara döneceği açıklandı.

Dizinin sanat yönetmeni ve ortak yapımcısı olarak yer alan Michael Youn heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Çizgi romanların büyük bir hayranı olarak bu maceranın bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım ve izleyicilerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

“Efsanenin Bütün Karakterleri Geri Dönüyor”

Federation ve Un pour Tous Productions tarafından ortaklaşa geliştirilen Red Kit serisinde Daltonlar, Calamity Jane, Pat Poker, Red Kit’in beyaz atı Düldül ve sevimli köpeği Rin Tin Tin gibi tüm efsane karakterlerin geri döneceği açıklandı.

1946 yılında Belçikalı karikatürist Morris tarafından üretilen Red Kit efsanesi dünya çapında 300 milyon adet satan 46 grafik romandan oluşuyor.

“Rin Tin Tin, Düldül ve Red Kit Yollarda”

Red Kit efsanesi, “Yalnız kovboy” adıyla bilinen Red Kit’in hayatına ve suçluları avlama mücadelesine ışık tutuyor. Gölgesinden hızlı ateş edebilen Red Kit’in yeni serilerinde de sevimli köpeği Rin Tin Tin ve sadık atı Düldül ile 4 suçlu kardeş olan “Daltonların” peşine düşecek gibi görünüyor.

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum